Datça

Datça için 4 Kişi Online

Yeni Otel Kayıt 0 ( 212 ) 963 34 20
Datça Otelleri

Datça Gezilecek Yerler

Datça Sanal Turlar

Datça Videoları

    Datça Gezilecek Yerler

Datça Gezilecek Yerlerin Resimleri


Datça Popüler Mekanlar

Datça bölgesinde gitmeniz gereken işletmeleri Datça Popüler Mekanlar sayfasından inceleyebilirsiniz. Burada,


işletmelerini, alkollü, alkolsüz her mekanı görebilirsiniz.

Eğer işletme sahibi iseniz ve sizi arayanlara ulaşmak istiyorsanız İşletme Kayıt bölümünden işletmenizi kayıt edebilirsiniz.

Datça Etkinlikleri

Datça etkinliklerini, Datça Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bu bölümde konserler, açılışlar, söyleşiler, tiyatrolar, oyunlar, müzik organizasyonları, eğlence organizasyonları vb. duyurulmaktadır. Haberdar olun ki, haberdar edebilesiniz.

Datça Görsel Şölen

Datça bölgesini çıplak gözle görmek başkadır. Hiçbirşey bunun yerini tutmaz. Öncelikli tavsiyemiz gidip gözlerinizle görmeniz, oradaki havayı solumanızdır. Aşağıda gitmeden önce önbilgi edinebileceğiniz görseller mevcuttur.

Datça Deniz Tutkusu

Tatilcilerin vazgeçilmez tutkusu elbette deniz, Datça bölgesinde denize girebileceğiniz yerler mevcut. Denize girebileceğiniz yerler için Ayvalık Plajları makalesini okuyun. Ayvalıkta özellikle Sarımsaklı Plajları tercih ediliyor. Aynı zamanda Ayvalık Merkezde ve Cunda Adasında da denize girmek mümkün. Ayvalık tekne turlarına katıldığınızda tur gemileri gün içerisinde 3-4 yerde demir atarak yüzme molası vermektedir. Buralara araçla gitme şansınız olmadığı için kesinlikle bir gününüzü tura ayırın. Aynı zamanda dalış tutkunları için Ayvalık Dalış ve Ayvalık Su Altı Sporları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Datça Yakın Yerler

Datça bölgesine gittiğinizde yakın bölgeleri de ziyaret etmelisiniz. Datça bölgesine yakın yerler aşağıda listelenmiştir.

Sosyal Etkileşim

Unutmayınki sizler de Datça hakkında birşeyler söylemeye, yani söz hakkına sahipsiniz. Sitemizin sosyal paylaşım alanlarında fikir alışverişinde bulunabilir, aklınıza takılan konuları başkalarına danışabilir, kendi bakış açınızla Datça hakkında yazabilirsiniz. Aynı zamanda başkalarının düşüncelerini de öğrenebilirsiniz. Aşağıda fikir alışverişinde bulunabileceğiniz bağlantılar verilmiştir.


Herkesin bilgi ve düşüncelerini paylaşabildiği bu platforma yazmak için üyelik gerekmemektedir. Konulara katılımcı olmanız, bireylerin düşüncelerini şekillendirecektir. Hepinizin katılımcı olması dikeklerimizle...


Balnet İş İlanları Oteller Otelclik OtelPlus Pansiyonlar Balbim
Balnet E-Yayıncılık Reklamcılık Ltd. Şti | 0(212) 963 34 20